Camso

Camso

Camso  W tej kategorii nie ma produktów.

Gąsienice firmy Camso gwarantują najwyższą jakość:

zapewniają równomierne zużycie co znacznie wydłuża okres użytkowania

linki oplatające karkas eliminują do minimum możliwości wystąpienia awarii

utrzymują doskonałą przyczepność przez cały okres użytkowania gąsiennicy

poprzez równomiernie rozłożoną masę znacznie zmniejsza się ugniatanie gleby

Koszty dorobienia systemu gąsienic są ustala indywidualnie dla każdego rodzaju i typu maszyny.

Podkategorie

  • Systemy gąsiennic

    System gąsienic zamiennych zwiększa mobilność i ułatwia poruszanie się maszyny po miękkim podłożu. Duża powierzchnia styku redukuje ugniatanie gleby nawet o 65% względem tradycyjnych kół. Duża powierzchnia styku gąsienicy z podłożem poza ochroną gleby zapewnia maksymalną stabilność maszyny co znacząco wpływa na bezpieczeństwo i komfort Twojej pracy.

    Systemy gąsienic zamiennych zostały tak zaprojektowane żeby ich aplikacja była maksymalnie prosta. W kombajnie czy też ciągniku wystarczy odkręcić koło i przykręcić system gąsienic. Systemy projektowane i konstruowane są pod konkretną maszynę przez co nie trzeba wykonywać żadnych przeróbek i ingerencji w konstrukcję maszyny.

  • Gasiennice

    Jeżdżąc na gąsienicach zyskujemy wiele korzyści, przede wszystkim chronimy strukturę gleby poprzez znaczne zmniejszenie jej ugniatanie, nawet o 65%. Ponadto stosowanie gąsienic stabilizuje pojazd co wpływa na komfort i bezpieczeństwo pracy. Jazda na gąsienicach pozwala w pełni wykorzystać pełną moc maszyny nawet w najtrudniejszych warunkach.

    Nowoczesna konstrukcja gąsienic sprawia że są one bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne a specjalnie zaprojektowany wzór bieżnika i specjalnie opracowana mieszanka gumowa zapewniają maksymalną trakcję w każdym terenie.