Opony rolnicze

Ostatnio przeglądane

Performer 85 280/85R20 Zobacz większe

Firestone Performer 85 280/85R20 (11,2R20)

Nowy produkt

  • Opony o profilu 85 do ciągników o średniej mocy
  • Podwyższone indeksy prędkości i nośności
  • Doskonała trakcja, samooczyszczanie się i komfort prowadzenia

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Opis

Marka Firestone
Model Performer 85
Opona bezdętkowa TL
Rozmiar 280/85R20 (11,2R20)
Indeks 112D/109E
Felga 20”
Szerokość (mm) 296 mm
Wysokość (mm) 979 mm

Więcej informacji

Zredukowane ubijanie gleby

Nowy karkas charakteryzujący się większym stopniem ugięcia, gwarantuje większą powierzchnię styku opony z podłożem a tym samym niższy nacisk na glebę. Niższy nacisk pozwala na uzyskanie lepszego wzrostu roślin i wyższych plonów, co przekłada się na wyższy zysk.

Większa oszczędność paliwa

Lepsza przyczepność dzięki doskonałym właściwościom samooczyszczania bieżnika pozwala na efektywniejszą pracę na polu i oszczędność czasu i paliwa.

Oszczędzaj czas na polu

Opony rolnicze Firestone zostały stworzone aby wspomóc efektywne rolnictwo. Doskonała trakcja i samooczyszczanie bieżnika wraz z możliwością przenoszenia cięższego osprzętu lub ładunku przekładają się na znaczące oszczędności czasu. Indeks prędkości D/E pozwala na jazdę po drogach z wyższą prędkością co również umożliwia dodatkowe oszczędności.

Doskonałe prowadzenie na drodze i komfort

Dzięki optymalizacji budowy klocków i rzeźby bieżnika, opony Firestone charakteryzują się większą przyczepnością na polu i lepszym prowadzeniem na drodze. Użytkownik może być pewny idealnej precyzji kierowania i hamowania. Zoptymalizowana budowa karkasu zapewnia lepsze właściwości tłumiące, przez co mamy do czynienia ze zdecydowanie mniejszym poziomem drgań i hałasu drogowego.

Długie i równomierne zużywanie się bieżnika

Mieszanka i konstrukcja opony dostosowana do warunków w jakich będzie pracowała sprawiają, że opony Firestone są niezwykle trwałe i wystarczają na dłużej. Bardziej płaski i szerszy bieżnik oraz zoptymalizowana konstrukcja klocków oznaczają dodatkowo bardziej równomierny rozkład nacisku na drogę, co przekłada się na równomierne zużywanie się bieżnika i dłuższy czas eksploatacji opony. Opony Firestone charakteryzują się doskonałymi osiągami nawet w przypadku ich częściowego zużycia.

Wyższa nośność

Mocne i dobrze zaprojektowane karkasy umożliwiają oponom Firestone przenoszenie większych ładunków bez konieczności zmniejszania prędkości pracy. Wybrana gama bieżników stworzona z wykorzystaniem technologii IF lub z wyższym indeksem nośności odpowiada wymaganiom pracy z dużym obciążeniem w specjalnych warunkach.

Bieżnik dwukątowy

Unikalna technologia bieżnika dwukątowego, zastosowana w większości naszych produktów, to dodatkowa krawędź klocka bieżnika. Ta specjalna konstrukcja zwiększa trakcję pozostawiając stopień naruszenia gleby na akceptowalnym, niskim poziomie. Opony Firestone z bieżnikiem dwukątowym, dzięki doskonałym właściwościom samooczyszczania, zapewniają o 4% lepszą trakcję niż opony standardowe.

Samooczyszczanie bieżnika

Skuteczne samooczyszczanie bieżnika poprawia trakcję i redukuje poślizgi opon. Bieżnik dwukątowy zastosowany w oponach Firestone przyczynia się do skutecznego samooczyszczania opony. Błoto nie przywiera do klocków bieżnika dzięki czemu poprawia się trakcja, skraca czas pracy, wzrasta oszczędność paliwa i ochrona wierzchniej warstwy gleby.

Wysoki indeks prędkości

Większość opon rolniczych Firestone posiada wyższe indeksy prędkości. Opony z indeksem D/E pozwalają na transport ładunków z prędkością dochodzącą do 70 km/h. Nowy karkas charakteryzujący się wyższym stopniem ugięcia zapewnia lepsze prowadzenie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Firestone Performer 85 280/85R20 (11,2R20)

Firestone Performer 85 280/85R20 (11,2R20)

  • Opony o profilu 85 do ciągników o średniej mocy
  • Podwyższone indeksy prędkości i nośności
  • Doskonała trakcja, samooczyszczanie się i komfort prowadzenia